wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie
Kontakt
  • ANCON Andrzej Jania
    NIP: 852-112-78-42

  • E-mail:biuro@eko-park.com
  • Telefon91 421 10 53
    693 407 588
  • Fax91 421 10 53
  • Godziny działania sklepuPN-PT: 8.00 - 16.00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Bestsellery

O firmie

Kosze-uliczne.pl jest ogólnopolskim dostawcą i producentem urządzeń komunalnych i małej architektury miejskiej. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz ugruntowanej współpracy z krajowymi wykonawcami mebli miejskich oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.
 

W ofercie znajdą Państwo przede wszystkim kosze, pojemniki i sprzęt do utrzymania czystości oraz dla przyjaznego środowisku gospodarowania odpadami. Mamy do wyboru liczne ławki parkowe oraz ogrodowe, stojaki rowerowe, donice, słupki i inne urządzenia wspierające utrzymanie czystości i estetyki naszego otoczenia.
 


Oferta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców, takich jak urzędy komunalne miast i gmin, instytucje publiczne, samorządy osiedlowe oraz szereg innych, włączając grupę klientów indywidualnych.
 



Ofertę cenową Kosze-uliczne.pl mogą pozyskać państwo pobierając ją spod strony oznaczonej jako cennik. Jeżeli to nie wystarczy, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego. Zakres naszej oferty i możliwości wybiegają poza obszar przedstawiony w sklepie, stąd taki kontakt może okazać się kluczem do realizacji Państwa potrzeb.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl